Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pływanie


Nowa atrakcja na ostrowskim basenie

W ostrowskiej pływalni przy ul. Trębickiego na okres dwóch tygodni zagości nowa atrakcja - wodny tor przeszkód. Przez kilka godzin dziennie będzie można bawić się korzystając z tej atrakcji.

wodny_tor_przeszkod_21_06_17

(Fot. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży)

- Dzięki życzliwości zaprzyjaźnionego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży przez kilka godzin dziennie, prawdopodobnie w godz. 10.00-14.00, będzie można korzystać z atrakcji - informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej.

Wodny tor przeszkód będzie dostępny w ostrowskiej pływalni od soboty 24 czerwca.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.