Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Pozostałe

Rewkowski z pucharem Łubudu Cup (zdjęcia, wideo)

Łukasz Rewkowski z nowym rekordem 186 punktów wygrał I Łubudu Bowling Cup 2017. Na kolejnych stopniach podium stanęli Radosław Brzostek - 135 pkt i Wojciech Kolator - 116 pkt. Na czwartej lokacie uplasował się Gabriel Kleczkowski - 82 pkt.

lubudu_lukasz_rewkowski1_01_07_17

Rywalizację w I Łubudu Bowling Cup 2017 zdominowali reprezentanci Ostrowi Mazowieckiej, którzy w komplecie stawili się w wielkim finale i zajęli wszystkie miejsca na podium.

Jedynym ostrołęczaninem w najlepszej czwórce okazał się rewelacyjnie spisujący się w pierwszej rundzie 14-letni Gabriel Kleczkowski, który zdobył 101 punktów.

O finał otarł się piąty w turnieju Bartosz Żebrowski z dorobkiem 100 punktów. Kolejne miejsca w rywalizacji zajęli: Łukasz Orzoł - 97 pkt, Kazimierz Michalczuk - 95 pkt, Tomasz Chrzanowski - 81 pkt, Piotr Kaliszewski - 81 pkt, a dziesiątkę najlepszych zawodników domknął Ryszard Mieczkowski 79 pkt.