Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Molska dyrektorem MDK przez najbliższe 5 lat

Od 1 sierpnia oficjalnie dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej została Marta Molska. Szefem ostrowskiej kultury będzie przez 5 lat, do 31 lipca 2022 roku.

Molska od lutego pełniła obowiązki dyrektora ostrowskiego domu kultury.

Burmistrz Jerzy Bauer po próbnym okresie białostoczanki miał ogłosić konkurs na to stanowisko. Jak się jednak okazało Marta Molska ostatnie sześć miesięcy solidnie przepracowała i włodarz miasta jej zaufał.

Marta Molska funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej będzie pełnić przez najbliższe 5 lat. Umowę podpisała do 31 lipca 2022 roku.

Marta Molska w Ostrowi Mazowieckiej znana jest przede wszystkim z otwarcia w 2013 roku szkoły tańca "Freeway Dance Studio". Jak sama o sobie mówi jest kobietą biznesu. Jest prezesem dwóch firm oraz Stowarzyszenia "Freeway", a także członkiem Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm - Klubu Kobiet Biznesu. "Mamuśka", bo tak o niej mówią podopieczni, to także wykwalifikowana choreografka, instruktorka i konferansjerka. Przez ostatnie 6 miesięcy pełniła obowiązki dyrektora ostrowskiego domu kultury.


Dodaj komentarz