Opublikowano . Podlaskie | Sport | Pozostałe


Chcesz iść śladami Kubicy? Masz okazję (wideo)

Profesjonalna jazda gokartami jest marzeniem wielu młodych wyścigowców. Chciałbyś sprawdzić się w profesjonalnym teamie kartingowym? Masz na to okazję już w najbliższy weekend na torze w Grzymałach Szczepankowskich. Niezwykle emocje gwarantowane.

karting_gokart_10_08_17

Gośćmi specjalnymi I Grand Prix Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich będzie załoga JR Racing Team z Jakubem Rościem na czele.

Kuba to główny inżynier, trener i mechanik zespołu JR mający kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z młodymi zawodnikami. Jego podopieczni osiągają znakomite wyniki. W ostatnich sezonach Rotax Max Challenge Poland, jednej z najpopularniejszych serii kartingowych, podopieczni Kuby stawali na najwyższym stopniu podium oraz uczestniczyli jako reprezentanci Polski w finale światowym - Rotax Grand Finals, który rozgrywany był w Emiratach Arabskich, USA czy Hiszpanii.

Głównym zadaniem JR Racing Team jest jak najlepsze przygotowanie i obsługa kierowców na profesjonalnym poziomie podczas zawodów i sesjach treningowych.

- Dbamy o rozwój naszych podopiecznych oraz dążymy do realizacji zaplanowanych celów - podkreśla Jakub Rość. - Zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo w procesie stawiania pierwszych kroków w sporcie kartingowym, jak również w rozwoju kartingowej kariery zawodnika.

Podczas I Grand Prix Via Baltica będzie możliwość zapoznania się z możliwościami jazdy profesjonalnym gokartem. Pokaz jazdy zaprezentuje Julia Techmańska, która ściga się w zawodach w całym kraju.

- Każdy ma możliwość przejścia z kartingu amatorskiego do profesjonalnego i będziemy obserwować zawodników, który pojawią się w Grzymałach Szczepankowskich. - Każdy może wykonać pierwszy krok w stronę rywalizacji z najlepszymi zawodnikami w kraju. Najlepsi zawodnicy otrzymają od nas propozycję sprawdzenia się na profesjonalnym torze - dodaje Jakub Rość.

W Polsce rywalizację w kartingu rozpoczynają już pięciolatkowie, jednak nigdy nie jest za późno, aby obudzić swoją pasję do tej dyscypliny sportu. Chcecie dołączyć do zawodów i otrzymać szansę występu na profesjonalnym torze? Kliknijcie po więcej informacji i zgłoście swój akces do rywalizacji w imprezie.


Dodaj komentarz