Opublikowano . Podlaskie | Sport | Pozostałe


Mocna stawka w I Grand Prix Via Baltica w Kartingu

Reprezentanci Ostrowi Mazowieckiej, Ostrołęki, Łomży, Piątnicy oraz przyległych powiatów wezmą udział w I Grand Prix Via Baltica w Kartingu. Na torze w Grzymałach Szczepankowskich zapowiadają się bardzo duże emocje. Można jeszcze zgłosić swój akces do imprezy.

karting_gokarty_12_08_17

Turniej rozgrywany będzie na torze w Grzymałach Szczepankowskich oddalonych o zaledwie 45 km od Ostrowi Mazowieckiej i 10 km od Łomży. Do rywalizacji w zawodach przystąpią zarówno juniorzy, jak i seniorzy.

Dla młodych uczestników z pewnością dużą niespodzianką będzie fakt, iż będą obserwowani przez JR Racing Team z Białegostoku. Najlepsi będą mogli wybrać się na tor i przejść testy w profesjonalnych gokartach.

Do rywalizacji można zgłosić się jeszcze sobotniego wieczoru 12 sierpnia do godz. 20.00 wysyłając maila na adres sport@moja-ostroleka.pl z podanym imieniem i nazwiskiem oraz nazwą miejscowości oraz o godz. 12.30 w dniu zawodów. I Grand Prix Via Baltica wystartuje w niedzielę 13 sierpnia o godz. 13.00. Pół godziny wcześniej została zaplanowana odprawa wszystkich uczestników. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na liście startowej.

Uczestnicy rywalizować będą na torze w czteroosobowych składach na dystansie 6 rund w eliminacjach i 8 rund w wyścigach półfinałowym i finałowym. Każdy będzie mógł zaliczyć minimum dwa wyścigi. Dla najlepszej trójki zawodników czekają nagrody od sponsorów imprezy, a wśród nich zaproszenie na obiad do hotelu Via Baltica. Dodatkowo dla kolejnych uczestników organizator przewidział nagrody niespodzianki.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal OstrowMaz24.pl. Pozostali patroni medialni: Moja Ostrołęka, mylomza.pl, Przasnysz.eu, Makow24.pl i Telewizja Kablowa Esprit.

Sponsorzy imprezy: Konkret marketpozyczkowy.pl, Piekarnia Kurpiowska Serafin, pizzeria Da Grasso, siłownia Forma5 Club, salon oświetlenia Ledin.pl, Łubudu Bowling & Good Time, sklep komputerowy Last Minute Service, warsztat samochodowy Autopuls, salon kosmetyczny Spaja.

Partnerem imprezy jest Sportowa Agencja Informacyjna AD Media.


Dodaj komentarz