Opublikowano

Chłodny front nad Polską. Niedziela będzie pochmurna i deszczowa (wideo)

Niedziela zapowiada się pochmurno i deszczowo. Wszystko za sprawą chłodnego frontu atmosferycznego, który przyniesie ze sobą także chłodniej

Niedziela zapowiada się pochmurno i deszczowo. Wszystko za sprawą chłodnego frontu atmosferycznego, który przyniesie ze sobą także chłodniejsze powietrze. Porywy wiatru będą nasilać się do 60 km/h.

Maksymalna temperatura w ciągu dnia to 10 stopni na Podlasiu, 12-13 w regionach centralnych, a 14 nad Ziemią Lubuską i Dolnym Śląskiem. Silny wiatr i duża wilgotność powietrza sprawią, że odczuwalna temperatura będzie jeszcze niższa. Ciśnienie delikatnie zacznie rosnąć.

W poniedziałek dużo deszczu w północno-wschodniej Polsce. Na termometrach od 8 do 14 stopni. Z kolei we wtorek popada na Pomorzu Zachodnim. Temperatura od 10 do 15 stopni.

źródło: x-news.pl

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz