Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Pozostałe


KSS Obrońca zaprasza na zawody. Chcesz dołączyć?

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do rywalizacji w otwartych zawodach strzeleckich pod patronatem starosty ostrołęckiego. W tym sezonie zawody rozłożone są na dwa dni zostaną przeprowadzone na strzelnicach w Kadzidle i Troszynie.

strzelectwosportowe_11102017

Celem zawodów organizowanych przez prezesa KSS Obrońca Eugeniusza Gorczycę jest wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek, zdobywanie norm na odznaki strzeleckie i klasy sportowe, popularyzacja i upowszechnianie sportu strzeleckiego oraz integracja środowisk strzeleckich. Współorganizatorem zawodów jest Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle,

Ważnym aspektem jest także nawiązanie współpracy oraz wymiana doświadczeń pomiędzy klubami. W programie zawodów został przewidziany karabin sportowy 10 strzałów (Ksp10) w postawie leżąc. Rywalizacja zostanie przeprowadzona w sobotę, 14 października w godz. 13.00 - 18.00 na strzelnicy w Kadzidle. Uczestnicy nie ponoszą opłaty, ale mogą przekazać dobrowolną darowiznę.

W niedzielę, 15 października w godz. 10.00 - 15.00 na strzelnicy w Troszynie uczestnicy będą strzelać z pistoletu sportowego 10 strzałów (Psp10) i pistoletu centralnego zapłonu 10 strzałów (Pcz10) z odległości 25 metrów.

W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy strzelcy posiadający licencję zawodniczą Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego na rok 2015 (po okazaniu). Pozostali zawodnicy mogą wziąć udział poza konkursem. Warunkiem wzięcia udziału w zawodach w Troszynie jest wpisowe 25 zł za osobostart.

Mile widziane wcześniejsze zgłoszenia do rywalizacji w zawodach u prezesa KSS Obrońca Eugeniusza Gorczycy pod numerem tel. 602 219 227. Dla najlepszych zawodników przewidziane są nagrody w postaci pucharów. Osoby bez licencji zawodniczej w konkurencji karabinowej będą klasyfikowani wg wyniku. Natomiast w konkurencjach pistoletowych poza konkursem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem zawodów.
http://www.obronca.org/uploads/zawody-regulaminy/regulamin-59c2b0db64ade.pdf

 


Dodaj komentarz