Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pływanie


VIII Międzynarodowe Zawody Pływackie "Masters" na ostrowskiej pływalni

Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zaprasza na VIII Międzynarodowe Zawody Pływackie "Masters" o Puchar Przewodniczącego Rady MOIIB.

plakat_plywanie_masteres_2110-2

Celem zawodów jest przede wszystkim popularyzacja pływania jako czynnej formy uprawiania rekreacji sportowej, spędzania czasu wolnego oraz promowanie zdrowego stylu życia, promocja sprawności fizycznej, przyjaźni, porozumienia oraz współzawodnictwa poprzez zawody pływackie a także zachęcanie do aktywnego spędzania czasu jako formy walki ze stresem, integracja środowisk inżynieryjno-technicznych oraz umożliwienie sprawdzenia swoich umiejętności pływackich.

Zawody zostaną rozegrane w kategorii kobiet i mężczyzn z podziałem na kategorie wiekowe. Najlepsi zostaną wyróżnieni i nagrodzeni dyplomami oraz medalami, a zwycięska drużyna pucharem.​ Udział w zawodach będzie bezpłatny.

Zawody odbędą się w sobotę 21 października br. w krytej pływalni MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Henryka Trębickiego 10. Oficjalne otwarcie zawodów o godz. 11.00.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.