Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Taniec


Fit Day: tańczyli zumbę, dance show i speed up (zdjęcia)

W sobotnie popołudnie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej zaprosił na Fit Day. Zaproszenie przyjęło kilkadziesiąt kobiet. Przez dwie godziny tańczyli zumbę, przez godzinę dance show i speed up.

fit_day1_23_10_17

Zajęcia prowadzili Stefan Jakóbczyk, Łukasz Grabowski oraz Tomasz Zamiela.

- Jest wiele miejsc w naszym mieście, gdzie można tańczyć zumbę. Cały czas ma w naszym mieście wiele fanek. Sobotni maraton, to doskonała propozycja dla tych, którzy chcieli sprawdzić się, ale też zwyczajnie dobrze bawić - powiedziała Barbara Siwek z MOSiR.

Dodatkową atrakcją były warsztaty "Jesteśmy tym, co jemy" z dietetykiem Sebastianem Kulińskim.

Organizatorem maratonu był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Fit Day: tańczyli zumbę, dance show i speed up (zdjęcia)

1/24
2/24
3/24
4/24
5/24
6/24
7/24
8/24
9/24
10/24
11/24
12/24

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.