Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

MKS Małkinia na remis z Jutrzenką Cegłów

Piłkarze MKS Małkinia w zaległym spotkaniu jedenastej kolejki rozgrywek A klasy w grupie Siedlce zremisowali na wyjeździe z Jutrzenką Cegłów 1:1. Podopieczni trenera Karola Dmochowskiego prowadzenie objęli w 43 minucie spotkania za sprawą Michała Zawistowskiego.

mks_malkinia1_10_04_17

W drugiej odsłonie meczu piłkarze z Małkini Górnej nie zdołali zapisać na swoim koncie kolejnej bramki.

W ostatniej minucie gry Mariusz Rutkowski wyrównał stan meczu i ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Piłkarze MKS Małkinia po rundzie jesiennej uplasowali się na piątej lokacie z pięcioma punktami straty do lidera.

Jutrzenka Cegłów - MKS Małkinia 1:1 (0:1)
Bramki: Rutkowski 90. - Zawistowski 43.

MKS: Klamer - Pawłowski, Barszcz, Jakubowski, P. Maliszewski (88. Olszewski), Najgrodzki, Rostkowski, Równy, Suszczyński, Wróblewski (85. Sadowski), Zawistowski