Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Otwarcie ostrowskiego lodowiska! Mikołajki na łyżwach

Miłośnicy jazdy na łyżwach wreszcie doczekali się w naszym mieście lodowiska. Już jutro jego oficjalne otwarcie, po którym każdy za darmo będzie mógł spróbować swoich sił na łyżwach.

lodowisko_ostrow_05_12_17

Mikołajki na lodowisku to pierwsze takie wydarzenie w Ostrowi Mazowieckiej. Organizatorzy dla każdego przygotowali coś słodkiego.

- Zapraszamy wszystkich, małych i dużych, na lodowisko przy ul. Trębickiego. Będziemy mogli zobaczyć mikołajkowe pokazy łyżwiarskiej grupy Show on Ice, dla dzieciaków przewidziane są zabawy i animacje, a także wspólna nauka jazdy na łyżwach - zaprasza Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej, jeden z organizatorów.

Grupa Show on Ice to profesjonalni łyżwiarze figurowi. W ich skład wchodzą mistrzowie Polski, uczestnicy Mistrzostw Świata i Europy. Na swoim koncie mają występy na lodowiskach w całej Polsce oraz wielu częściach Europy.

Początek wydarzenia w środę 6 grudnia o godz. 13.30. Po uroczystości otwarcia lodowiska do końca dnia wstęp na lodowisko jest bezpłatny.Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies