Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Edukacja


Jelonki: bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów na drodze (zdjęcia)

Naczelnik ostrowskiej drogówki podinsp. Ewa Dmochowska odwiedziła w poniedziałek 4 grudnia uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Jelonkach. Tematem spotkania było bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów na drodze.

policja_spotkanie_jelonki1_06_12_17

(Fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej)

Ostrowscy funkcjonariusze przez cały rok prowadzą spotkania z dziećmi i młodzieżą na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

- Podinsp. Ewa Dmochowska przypomniała o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym rowerzystów, w tym obowiązkowym wyposażeniu rowerów. Ponadto rozmawiała z uczniami na temat bezpiecznego poruszania się pieszych po drodze, gdy brakuje chodnika oraz dlaczego ważne jest używanie odblasków - wyjaśnia st. sierż. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy ostrowskiej policji.

Na zakończenie spotkania uczniowie klas I i II otrzymali opaski odblaskowe.Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies