Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Rozbłysły dekoracje przed ostrowskim ratuszem (zdjęcia)

Na placu przed ostrowskim ratuszem wczoraj o godz. 16:00 rozbłysły zainstalowane świąteczne dekoracje. Przystrojona pięknie i oświetlona 12-metrowa choinka obok której stanął wielki fotel.

dekoracje_07122017

Widok dekoracji przykuł uwagę wielu mieszkańców, którzy dość licznie przybyli ze swoimi pociechami aby zobaczyć moment rozbłysku pięknych świątecznych światełek na choince. Zapalenie nowych bożonarodzeniowych ozdób odbyło się w atmosferze świątecznych piosenek.W taki dzień nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który zasiadł na wielkim fotelu obok choinki. Mikołaj dzieciom rozdawał słodkie upominki i chętnie z nimi pozował do zdjęć. Najmłodsi byli najbardziej zachwyceni i zadowoleni. Każdy z chętnych miał możliwość zrobienia zdjęcia z Mikołajem.

Miejsce na placu rozświetlone w blasku tysiąca światełek posłużyło mieszkańcom jako element wielu świątecznych zdjęć.Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies