Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Koszykówka

Sokół przegrał z AZS UJK Kielce

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka w wyjazdowym spotkaniu 13 kolejki rozgrywek II ligi musieli uznać wyższość AZS UJK Kielce 68:86.

sokol_helcbergiel_02_08_17

Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela rozegrali niezłe spotkanie, ale do walki o zwycięstwo zabrakło im lepszej skuteczności rzutowej. Pierwszą odsłonę meczu przegrali 14:22. W drugiej kwarcie spotkania Sokół wygrał 18:13 i do przerwy przegrywał różnicą zaledwie trzech punktów.

Po zmianie stron koszykarze Sokoła ulegli w trzeciej kwarcie 21:17, ale w ostatniej części meczu mieli jeszcze szanse na odrobienie strat. Niestety zagrali nieskutecznie i to AZS UJK Kielce cieszył się z odniesienia ważnego zwycięstwa.

Kolejne spotkanie koszykarzy Sokoła czeka już w sobotę, 16 grudnia o godz. 18.00. Rywalem w hali przy ulicy Trębickiego będzie KS Rosa-Sport Radom.

AZS UJK Kielce - Sokół Ostrów Mazowiecka 86:68 (22:14, 13:18, 27:21, 24:15)
Punkty dla Sokoła: Barszcz 19, Grudziński 13, Przygucki 10, Ryfa 10, Jaworski 8, Słoniewski 3, Jurkiewicz 3, Moch 2, Zadroga 0.