Bolesna porażka Sokoła z KS Rosa-Sport Radom (zdjęcia)

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka doznali bolesnej porażki w rozgrywkach II ligi. W meczu 14 kolejki przed własną publicznością w hali przy ulicy Trębickiego przegrali z KS Rosa-Sport Radom 60:93.

sokol_rosa_16122017

Już początek meczu pokazał, że podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela nie są w najwyższej dyspozycji. Słaba skuteczność rzutowa sprawiła, że pierwszą kwartę przegrali 11:22. W drugiej gospodarze przegrali jeszcze wyżej 12:33 i przekreślili swoje szanse na walkę o korzystny wynik w tym meczu. Po zmianie stron Sokół podniósł się z kolan i wygrał trzecią odsłonę meczu 24:10, ale czwarta kwarta ponownie należała do gości. Koszykarze z Radomia wygrali 28:13 i zapisali na swoim koncie ważny komplet punktów.

Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela mają coraz mniejsze szanse na awans do fazy play-off. Kolejnym rywalem Sokoła będą na wyjeździe Żubry Białystok. Mecz został zaplanowany w sobotę, 23 grudnia na godz. 17.00.

Sokół Ostrów Mazowiecka - KS Rosa-Sport Radom 60:93 (11:22, 12:33, 24:10, 13:28)