Sokół nie dał rady Żubrom w Białymstoku

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka w wyjazdowym spotkaniu piętnastej kolejki rozgrywek II ligi przegrali z Żubrami Białystok 80:110.

sokol1_29_09_17

Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela słabo rozpoczęli piątkowe spotkanie i już po pierwszej kwarcie przegrywali 14:33. W drugiej odsłonie meczu gospodarze powiększyli przewagę i do przerwy prowadzili 61:31. Po zmianie stron Sokół zdołał zagrać na wyższej skuteczności i wygrał trzecią kwartę 26:23. W ostatniej odsłonie meczu gospodarze byli skuteczniejsi i bardzo pewnie i efektownie wygrali mecz różnicą trzydziestu punktów.

Najlepiej punktującym zawodnikiem w drużynie Sokoła ponownie był Piotr Barszcz, który tym razem zapisał 25 oczek na koncie swojego zespołu.

Kolejne spotkanie koszykarze Sokoła rozegrają już w 2018 roku. Rywalem podopiecznych trenera Grzegorza Helcbergiela będzie MUKS Hutnik Warszawa. Mecz został zaplanowany w sobotę, 13 stycznia w hali przy ulicy Trębickiego o godz. 18.00.

Sokół Ostrów Mazowiecka - Żubry Białystok 110:80 (33:14, 28:17, 23:26, 26:23)
Punkty dla Sokoła: Barszcz 25, Ryfa 12, Słoniewski 11, Jurkiewicz 10, Jaworski 9, Przygucki 7, Moch 6, Zadroga 0.