Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Teatr


"Początek" - biblijna historia opowiedziana muzyką (zdjęcia, wideo)

W święto Trzech Króli w kościele św. Rocha w Jasienicy po 6 latach mieszkańcy powiatu mieli okazje zobaczyć ponownie spektakl pod tytułem Początek.

Historia z przed 2000 lat tym razem opowiedziana za pomocą muzyki. Jak mówią sami twórcy to nie są zwykłe jasełka, znane nam z przedstawień szkolnych. "Początek" to pełen nadziei i smutku dramat. Historia ściągnięta z piedestału, odbrązowiona i opowiedziana prostym językiem.

- Ten spektakl w jakiś sposób przypomniał nam, że Boże Narodzenie jest ciągle żywe, dziękuje panu reżyserowi Piotrowi Trentowskiemu oraz wszystkim przyczynili się do tego że spektakl odbył się - mówi proboszcz parafii p.w. św. Rocha w Jasienicy

Musical Początek to przedstawienie odwiecznej walki dobra ze złem. Scenariuszem zajął się Marek Bożykowski, natomiast spektakl wyreżyserował Piotr Trentowski.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies