Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Edukacja


Co zrobić, by dobrze przygotować się do matury?

Matura zbliża się wielkimi krokami. To już ostatni dzwonek na rozpoczęcie przygotowań, bowiem do egzaminu dojrzałości zostało naprawdę niewiele czasu. Co zrobić, aby dobrze przygotować się do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu?

matura_egzamin_29_04_17

Z pewnością warto skorzystać z oferty intensywnych trzymiesięcznych kursów maturalnych w wymiarze 30 godzin przygotowanej przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce, publiczną szkołę prowadzoną przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Od lutego do kwietnia 2018 r. placówka zaprasza na kursy przygotowujące do matury z:
- matematyki,
- języka polskiego,
- języka angielskiego,
- języka niemieckiego,
podczas których będzie możliwość powtórzenia, utrwalenia wiadomości z danego przedmiotu, jak również uzupełnienia ewentualnych braków.

Zajęcia prowadzą kompetentni, cenieni i doświadczeni nauczyciele, egzaminatorzy maturalni, którzy w przystępny sposób omówią problemowe kwestie, odpowiedzą na dodatkowe pytania, wyjaśnią ewentualne niejasności. Spotkania odbywają się w małych grupach w doskonale i nowocześnie wyposażonych salach wykładowych centrum. W takich warunkach bez problemu można opanować zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie dojrzałości, uzupełnić, utrwalić i usystematyzować wiadomości z danego przedmiotu, a rywalizacja w małej grupie bez wątpienia motywuje do wzmożonej nauki.

Podczas kursu uczestnicy pracują z autentycznymi arkuszami i testami maturalnymi, co pozwala im nie tylko przyzwyczaić się do formy egzaminu, ale również poznać techniki rozwiązywania arkuszy i wyćwiczyć niezbędne do tego umiejętności.

Intensywne kursy przygotowujące do matury prowadzone są w oparciu o specjalnie opracowany program zgodny ze standardami wymagań egzaminacyjnych w przyjemnej i bezstresowej atmosferze.

Doświadczenie oraz kompetencje kadry nauczycieli - egzaminatorów owocują wysokimi wynikami egzaminów maturalnych, uzyskiwanymi przez absolwentów kursów prowadzonych przez CKZiU.

Udział w kursach to szansa na odpowiednie przygotowanie do matury za niewielkie pieniądze, CKZiU gwarantuje bowiem bardzo konkurencyjne ceny.

Matura to zwieńczenie nauki w liceum czy technikum, a dla wielu osób wstęp do dalszego kształcenia w uczelni wyższej. Warto zatem odpowiednio się do niej przygotować, by na egzaminie nie liczyć na szczęście, a na własną wiedzę i umiejętności.
CKZiU może w tym pomóc!

Zapisy trwają do 31 stycznia 2018 r.

Zapraszamy!

Więcej informacji:
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce
Ostrołęka, ul. Parkowa 6
Tel. (29) 764-66-37
www.ckziu.ostroleka.pl

Artykuł sponsorowanyPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies