Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Koszykówka

Dobre spotkanie, ale Sokół bez punktów

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka rozegrali dobre spotkanie, ale musieli uznać wyższość Hutnik Warszawa 99:102. Kibice w hali przy ulicy Trębickiego obejrzeli mecz z dużą ilością efektownych akcji.

sokol_mecz1_22_10_17

W pierwszej kwarcie to koszykarze z Warszawy byli skuteczniejsi i na pierwszą przerwę schodzili przy prowadzeniu 33:21. W drugiej odsłonie meczu podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela wygrali 30:25 i odrobili część strat. Bardzo emocjonująca i wyrównana była trzecia kwarta, w której gospodarze nieznacznie ulegli 21:22.

W czwartej odsłonie meczu Sokół wygrał 27:22, ale nie zdołał doprowadzić do korzystnego dla siebie wyniku, przegrywając całe spotkanie różnicą zaledwie dwóch punktów.

Kolejne spotkanie koszykarze Sokoła rozegrają już w środę, 17 stycznia na wyjeździe o godz. 16.00 z zespołem Dziki Warszawa. Przed własną publicznością w hali przy ulicy Trębickiego zaprezentują się ponownie w sobotę, 20 stycznia. Rywalem będzie Legia II Warszawa. Początek meczu zaplanowany na godz. 18.00.

Sokół Ostrów Mazowiecka - Hutnik Warszawa 99:102 (21:33, 30:25, 21:22, 27:22)
Punkty dla Sokoła: Barszcz 26, Słoniewski 21, Jurkiewicz 16, Przygucki 12, Ryfa 9, Grudziński 7, Moch 6, Jaworski 2.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies