Dobre spotkanie, ale Sokół bez punktów

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka rozegrali dobre spotkanie, ale musieli uznać wyższość Hutnik Warszawa 99:102. Kibice w hali przy ulicy Trębickiego obejrzeli mecz z dużą ilością efektownych akcji.

sokol_mecz1_22_10_17

W pierwszej kwarcie to koszykarze z Warszawy byli skuteczniejsi i na pierwszą przerwę schodzili przy prowadzeniu 33:21. W drugiej odsłonie meczu podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela wygrali 30:25 i odrobili część strat. Bardzo emocjonująca i wyrównana była trzecia kwarta, w której gospodarze nieznacznie ulegli 21:22.

W czwartej odsłonie meczu Sokół wygrał 27:22, ale nie zdołał doprowadzić do korzystnego dla siebie wyniku, przegrywając całe spotkanie różnicą zaledwie dwóch punktów.

Kolejne spotkanie koszykarze Sokoła rozegrają już w środę, 17 stycznia na wyjeździe o godz. 16.00 z zespołem Dziki Warszawa. Przed własną publicznością w hali przy ulicy Trębickiego zaprezentują się ponownie w sobotę, 20 stycznia. Rywalem będzie Legia II Warszawa. Początek meczu zaplanowany na godz. 18.00.

Sokół Ostrów Mazowiecka - Hutnik Warszawa 99:102 (21:33, 30:25, 21:22, 27:22)
Punkty dla Sokoła: Barszcz 26, Słoniewski 21, Jurkiewicz 16, Przygucki 12, Ryfa 9, Grudziński 7, Moch 6, Jaworski 2.