Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Koszykówka

Kolejna porażka koszykarzy Sokoła

Kolejnej porażki w rozgrywkach II ligi doznali koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka. Tym razem podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela przegrali z Dzikimi Warszawa na terenie rywala 72:78.

sokol_dziki_19_10_17

Bardzo wyrównane były pierwsze dwie kwarty środowego starcia. W pierwszej Sokół wygrał jednym punktem 19:18, a w drugiej zremisował 24:24.

Po zmianie stron nieco skuteczniejsi byli gospodarze, którzy wygrali 16:11, a następnie 20:18 w czwartej kwarcie i cieszyli się ze zwycięstwa w całym meczu 78:72.

Ponownie najlepiej punktującym zawodnikiem dla Sokoła był Piotr Barszcz, który jednak tym razem miał kłopot z rzutami za dwa punkty.

Kolejne spotkanie koszykarzy Sokołą czeka już w niedzielę 21 stycznia. Rywalem w meczu przed własną publicznością w hali przy ulicy Trębickiego będzie Legia II Warszawa. Początek meczu o godz. 18.00.

Dziki Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka 78:72 (18:19, 24:24, 16:11, 20:18)

Sokół: Barszcz 21 pkt, Jaworski 13 pkt, Słoniewski 13 pkt, Ryfa 10 pkt, Przygucki 5 pkt, Grudziński 4 pkt, Moch 3 pkt, Jurkiewicz 3 pkt oraz Skarpetowski i Zadroga