Kapitała konkursu Invictus 2017 obradowała w piątek 19 stycznia. W tegorocznej edycji do tytułu Invictusa nadesłano 36 laudacji dotyczących 33 osób, mieszkańców powiatu ostrowskiego, ściśle i trwale związanych z naszą powiatową ojczyzną.
(Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej)
Podsumowanie i oficjalne nagrodzenie osób wyróżnionym tytułem Invictus 2017 odbędzie się we wtorek 6 lutego w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej. Początek uroczystości zaplanowano na godz. 10.00.
- Celem konkursu jest wykreowanie postaw i nagrodzenie osób, które swą pracą, postawą moralną, zaangażowaniem społecznym, poświęcają się dla dobra ogółu i zapewniają temu ogółowi poczucie bezpieczeństwa - mówi Zbigniew Kamiński, starosta ostrowski i jednocześnie przewodniczący kapituły konkursowej.
Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do uczestnictwa w gali wręczenia przyznanych tytułów.

💬 Komentarze (0)