Koszykarze Sokoła wygrali w Stalowej Woli

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka w kolejnym spotkaniu o mistrzostwo II ligi pokonali na wyjeździe Stal Stalowa Wola 79:63. Najwięcej punktów dla Sokoła zdobył ponownie Piotr Barszcz - 25.

sokol_barszcz_25_09_17

Spotkanie dobrze ułożyło się dla koszykarzy Sokoła, którzy po pierwszej kwarcie przegrywali zaledwie jednym punktem 19:20, ale w drugiej odsłonie meczu byli skuteczniejsi i objęli prowadzenie 37:30. Po zmianie stron trzecia kwarta zakończyła się remisem 20:20, a w czwartej podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela wygrali 22:12.

W kolejnym meczu rozgrywek II ligi koszykarze Sokoła podejmą Syntex Księżak Łowicz. Spotkanie zostało zaplanowane na sobotę 3 lutego na godz. 18.00. Zapraszamy już dziś do hali przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej.

Stal Stalowa Wola - Sokół Ostrów Mazowiecka 63:79 (20:19, 11:18, 20:20, 12:22)

Sokół: Barszcz 25 pkt, Jurkiewicz 14 pkt, Grudziński 13 pkt, Słoniewski 12 pkt, Przygucki 8 pkt, Ryfa 6 pkt, Jaworski 1 pkt oraz Moch.