Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Koszykówka

Sokół zdominowany przez Księżaka Łowicz (zdjęcia, wideo)

Z pewnością nie takiej postawy koszykarzy Sokoła Ostrów Mazowiecka spodziewali się kibice w sobotnie popołudnie w hali przy ulicy Trębickiego. Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela rozegrali słabe spotkanie i nie potrafili nawiązać wyrównanej walki z czołowym zespołem swojej grupy II ligi Księżakiem Łowicz.

sokol_ksiezak_05_02_18

Już pierwsza kwarta sobotniego spotkania pokazała, że trudno będzie o dobry wynik. Gospodarze przegrali 16:27, w drugiej kwarcie 10:20 i do przerwy tracili do rywali już 21 punktów.

W trzeciej kwarcie spotkania Sokół uległ Księżakowi 10:27, w ostatniej odsłonie meczu 11:29 i w efekcie w całej konfrontacji 47:103. Najwięcej punktów dla Sokoła zdobyli Przemysław Słoniewski i Łukasz Ryfa - po 11 punktów.

Kolejne spotkanie koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka rozegrają na wyjeździe. Rywalem w sobotę 10 lutego będzie AZS UMCS Lublin.

Sokół Ostrów Mazowiecka - Syntex Księżak Łowicz 47:103 (16:27, 10:20, 10:27, 11:29)

Sokół: Ryfa 11 pkt, Słoniewski 11 pkt, Skarpetowski 7 pkt, Grudziński 7 pkt, Jaworski 7 pkt, Barszcz 4 pkt oraz Stopel, Zadroga, Moch i Jurkiewicz.