Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Pogoda


Sobota słoneczna, ale na wschodzie spadnie śnieg (wideo)

W sobotę będzie dużo słońca, szczególnie na zachodzie i w województwach centralnych. Natomiast od Podlasia przez Lubelszczyznę po rejon Podkarpacia przesuwać się będą chmury z niewielkimi opadami śniegu - spadnie do 3 cm.

snieg_zima_20_11_17

Mróz na północnym wschodzie. W Suwałkach minus 2, tyle samo w Olsztynie i Trójmieście. Minus 1 w Białymstoku. Około zera w Lublinie i Rzeszowie, im dalej na zachód tym temperatury wyższe - do plus 4 w Zielonej Górze i we Wrocławiu.

Ciśnienie nie będzie się zmieniać, a wiać ma słabo, chwilami tylko umiarkowanie.

Natomiast ciśnienie zacznie spadać w niedzielę, a do Polski zbliży się front atmosferyczny z opadami śniegu i deszczu ze śniegiem. Padać będzie na zachodzie i południu kraju.

Temperatura w niedzielę wyniesie od minus 1 do plus 5 stopni. W poniedziałek dużo chmur nad Polską i śnieżna zima. Będzie od minus 1 do 3 stopni, miejscami mocno sypnie śniegiem. We wtorek temperatura od 1 stopnia do 5 stopni i zdecydowanie więcej słońca. W środę wystąpią opady śniegu na południowym wschodzie, a temperatura wyniesie od 1 do 5 stopni.

źródło: x-news.pl


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies