Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Zagłosuj na utalentowaną ostrowiankę!

Amelia Andryszczyk zadziwia swoim głosem cały kraj w programie "The Voice Kids". Młoda, utalentowana wokalistka z Ostrowi Mazowieckiej awansowała już do finałowych etapów w programie - występów na żywo. Teraz jednak każdy z nas może jej pomóc wygrać nagrodę dodatkową - nagranie teledysku i singla.

amelia_andryszczyk_voice_23_01_18

(Fot. kadr z programu "The Voice Kids")

Ostrowianka podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała "There's Nothing Holdin' Me Back". Wszyscy jurorzy byli zachwyceni. W bitwach Amelka również została doceniona przez swoich trenerów Tomsona i Barona i została wybrana do finałowej trójki w swojej drużynie. Teraz mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej szlifuje swój głos i czeka na występy na żywo.

To jednak nie wszystko. Organizatorzy programu "The Voice Kids" na swojej stronie internetowej utworzyli plebiscyt, w którym zwycięzca będzie miał możliwość nagrania własnego singla i teledysku do niego.

Aby zagłosować na utalentowaną Amelię Andryszczyk należy wejść na stronę "The Voice Kids" i wybrać ją spośród uczestników programu. Każdy może oddać 10 głosów podczas trwania plebiscytu. Konkurs trwa do 22 lutego.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies