Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Zagłosuj na utalentowaną ostrowiankę!

Amelia Andryszczyk zadziwia swoim głosem cały kraj w programie "The Voice Kids". Młoda, utalentowana wokalistka z Ostrowi Mazowieckiej awansowała już do finałowych etapów w programie - występów na żywo. Teraz jednak każdy z nas może jej pomóc wygrać nagrodę dodatkową - nagranie teledysku i singla.

amelia_andryszczyk_voice_23_01_18

(Fot. kadr z programu "The Voice Kids")

Ostrowianka podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała "There's Nothing Holdin' Me Back". Wszyscy jurorzy byli zachwyceni. W bitwach Amelka również została doceniona przez swoich trenerów Tomsona i Barona i została wybrana do finałowej trójki w swojej drużynie. Teraz mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej szlifuje swój głos i czeka na występy na żywo.

To jednak nie wszystko. Organizatorzy programu "The Voice Kids" na swojej stronie internetowej utworzyli plebiscyt, w którym zwycięzca będzie miał możliwość nagrania własnego singla i teledysku do niego.

Aby zagłosować na utalentowaną Amelię Andryszczyk należy wejść na stronę "The Voice Kids" i wybrać ją spośród uczestników programu. Każdy może oddać 10 głosów podczas trwania plebiscytu. Konkurs trwa do 22 lutego.


Dodaj komentarz