Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Edukacja


Trwa nabór zgłoszeń do projektu Kulturalni Edukatorzy

Mazowiecki Instytut Kultury zaprasza do aplikowania w konkursie na współrealizację projektów z zakresu edukacji kulturowej. Zwycięzcy otrzymają do 10 tys. zł dofinansowania, konsultacje ekspertów oraz udział w trzydniowym szkoleniu i konferencji.

warsztaty_kulturalni_edukatorzy_11_02_18

(Fot. archiwum organizatora)

Realizacja projektu może się rozpocząć nie wcześniej niż 19 marca 2018 r. i musi zakończyć się do 31 sierpnia 2018 r. złożeniem raportu merytorycznego i finansowego z realizowanego projektu.

Kto może startować w konkursie?
- Konkurs adresowany jest do partnerstw osób związanych zawodowo z sektorem oświaty oraz sektorem kultury w województwie mazowieckim. Do udziału w konkursie zapraszamy partnerstwa: osób fizycznych, osoby fizycznej i instytucji(także NGO)/organizacji, dwóch instytucji/organizacji, tzn. co najmniej jeden przedstawiciel sektora oświaty i co najmniej jeden przedstawiciel sektora kultury razem, na przykład: nauczyciel i animator kultury - informuje Magdalena Denko z Mazowieckiego Instytutu Kultury.

Projekt zakłada również obowiązkowy udział w:
- trzydniowym szkoleniu, które odbędzie się w dniach 16-18 marca 2018 r. w okolicach Warszawy, szkolenie dotyczyć będzie metod pracy projektowej, wzmacniania współpracy i angażowania odbiorców,
- konsultacji z ekspertem 9 lub 10 marca 2018 r. w siedzibie Mazowieckiego Instytutu Kultury w Warszawie przy ul. Świętojerskiej 5/7,
- konferencji podsumowującej projekt Kulturalni Edukatorzy - mazowiecka sieć edukacji i kultury w październiku 2018 r. w Warszawie, podczas której zwycięzcy konkursu zaprezentują swoje działania, ale także w szkoleniu z wystąpień publicznych w październiku 2018 r. (termin szkolenia zostanie uzgodniony ze zwycięskimi partnerstwami).

Nagrodą w konkursie jest współrealizacja, razem z Mazowieckim Instytutem Kultury, projektu z zakresu szeroko rozumianej edukacji kulturowej, adresowanego do dzieci i młodzieży. W wyniku konkursu zostanie wyłonionych osiem zwycięskich partnerstw.

Wnioski można składać do niedzieli 25 lutego br.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz dostępny na stronie Kulturalni Edukatorzy.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies