Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Koszykówka

Wyjazdowa porażka Sokoła w Lublinie

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka zapisali na swoim koncie porażkę w wyjazdowym meczu 22 kolejki rozgrywek II ligi w Lublinie.

sokol_dziki_19_10_17

Tym razem podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela musieli uznać wyższość AZS UMCS Lublin ulegając 60:77.

W pierwszej kwarcie niedzielnego starcia gospodarze okazali się lepsi różnicą zaledwie jednego punktu 15:14. W drugiej odsłonie meczu akademicy byli zdecydowanie skuteczniejsi wygrywając 21:12.

W trzeciej kwarcie Sokół zremisował 18:18, a w ostatniej odsłonie meczu ponownie lepsi okazali się gospodarze 23:16. W efekcie odnieśli zwycięstwo 77:60 i zapisali na swoim koncie dwa punkty. Najwięcej punktów dla Sokoła zdobył Mariusz Przygucki - 18.

Kolejne spotkanie koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka rozegrają w sobotę 17 lutego o godz. 18.00. Rywalem w meczu rozegranym w hali przy ulicy Trębickiego będzie KKS Tur Basket Bielsk Podlaski.

AZS UMCS Lublin - Sokół Ostrów Mazowiecka 77:60 (15:14, 21:12, 18:18, 23:16)

Sokół: Przygucki 18 pkt, Słoniewski 16 pkt, Ryfa 11 pkt, Barszcz 7 pkt, Grudziński 5 pkt, Moch 3 pkt, Jaworski, Jurkiewicz.