Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Koncert walentynkowy w wykonaniu Bluebird

Przy ulicy Warchalskiego w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się we wtorek 13 lutego koncert walentynkowy w wykonaniu Bluebird.

bluebird_12_02_18

Weronika Rydzewska i Sebastian Brejnak grają wspólnie od 2015 roku. Koncertowali m.in. w Krakowie, Łomży, Ostrołęce i oczywiście Ostrowi Mazowieckiej. Mają także za sobą sesję radiową.

W 2016 roku wyszła na światło dzienne ich pierwsza płyta "Brick Road". Ich główną inspiracją jest muzyka lat 60-tych oraz współczesna scena alternatywna. W swoich utworach łączą melodyczne brzmienie ballad rockowych z lirycznym undergroundem przeplatającym się z nutą klasyki.

W koncercie walentynkowym zaprezentują nie tylko autorskie propozycje, ale także najpiękniejsze piosenki o miłości, autorstwa Beatlesów, czy Boba Dylana.

Początek koncertu we wtorek 13 lutego o godz. 19.00. Bilety w cenie 10 złotych do nabycia w kasie Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies