Tur za silny dla Sokoła (zdjęcia, wideo)

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka przegrali kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela tym razem ulegli Turowi Bielsk Podlaski 68:79.

sokol_barszcz_18_02_18

Po pierwszej kwarcie sobotniego starcia kibice w hali przy ulicy Trębickiego mieli nadzieję na dobry wynik. Sokół zremisował pierwszą część gry 17:17. W kolejnej odsłonie meczu gospodarze przegrali 18:21, ale na przerwę schodzili przegrywając różnicą zaledwie trzech punktów.

W trzeciej kwarcie niestety rywale ponownie byli skuteczniejsi i odskoczyli na kolejne sześć punktów. W ostatniej odsłonie meczu oba zespoły nie zaprezentowały najwyższej dyspozycji rzutowej i to rywale ostatecznie cieszyli się z wygranej i kolejnych dwóch punktów na swoim koncie.

Kolejne spotkanie koszykarze Sokoła rozegrają w niedzielę 25 lutego na wyjeździe. Rywalem podopiecznych trenera Grzegorza Helcbergiela będzie TBV Start II Lublin.

Sokół Ostrów Mazowiecka - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 68:79 (17:17, 18:21, 21:27, 12:14)

Sokół: Przygucki 21 pkt, Barszcz 15 pkt, Słoniewski 10 pkt, Grudziński 9 pkt, Jaworski 5 pkt, Jurkiewicz 5 pkt, Stopel 2 pkt, Moch 1 pkt oraz Ryfa.