Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kabarety


Kabaret Rozumisz na deskach Kotłowni

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami, już dziś warto zaplanować ten dzień i zabrać swoją lepszą połowę na ciekawe wydarzenie. Scena Kotłownia zaprasza na kabaret Rozumisz, który śmieszy dowcipem, wyglądem, gestykulacją i mimiką.

kabaret_rozumisz_22_02_18

Kabaret Rozumisz choć jest zupełnie nowym zespołem na artystycznej mapie naszego regionu, to dzięki wcześniejszym dokonaniom jego członków, doskonale rozpoznawalnym wśród lokalnej publiczności.

- Ludzie mają wystarczająco dużo kłopotów i problemów, z którymi muszą mierzyć się na co dzień. My chcemy zapewnić im odskocznię od tego wszystkiego. Chcemy, żeby każdy, kto przyjdzie na nasz występ na chwilę oderwał się od tego co dzieje się w jego życiu prywatnym, czy zawodowym i po prostu śmiechem naładował swoje baterie. I nam o to głównie chodzi. My naładujemy akumulatory naszej publiczności - mówią kabareciarze.

Kabaret Rozumisz wystąpi na deskach Kotłowni w niedzielę 4 marca. Początek o godz. 19.00.

Rezerwacja miejsc i zakup biletów w biurze usług turystycznych "Flamingo", ul. Kilińskiego 2/9 w Ostrowi Mazowieckiej oraz pod numerem tel. 502-122-909 oraz adresem e-mail kotlownia@tlen.pl.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.