Sokół waleczny, ale ŁKS skuteczniejszy (zdjęcia, wideo)

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka przegrali spotkanie 25 kolejki rozgrywek II ligi. Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela ulegli ŁKS AZS UŁ SG Łódź 70:77.

sokol_skarpetowski_05_03_18

W pierwszej kwarcie sobotniego starcia gospodarze ulegli 21:25. W drugiej kwarcie błysnęli skutecznością i dobrą grą w defensywie. W efekcie wygrali 21:15 i do przerwy prowadzili różnicą dwóch punktów 42:40.

Po zmianie stron kibice byli świadkami ciekawej i emocjonującej batalii, a trzecia odsłona meczu zakończyła się wynikiem 16:16.

W czwartej kwarcie ostrowianie zagrali jednak poniżej oczekiwań. W efekcie przegrali 12:21 i w całym spotkaniu różnicą siedmiu oczek. Gościnnie w przerwie meczu wystąpiły na parkiecie cheerleaderki "Pasja" z Ostrołęki.

Na kibiców w hali przy ulicy Trębickiego czekają kolejne emocje. Już w niedzielę 11 marca o godz. 18.00 w ostatnim meczu w sezonie zasadniczym Sokół zmierzy się z AZS UJK Kielce.

Sokół Ostrów Mazowiecka - ŁKS AZS UŁ SG Łódź 70:77 (21:25, 21:15, 16:16, 12:21)

Sokół: Barszcz 21 pkt, Grudziński 14 pkt, Przygucki 14 pkt, Jurkiewicz 6 pkt, Jaworski 5 pkt, Słoniewski 5 pkt, Moch 3 pkt, Skarpetowski 2 oraz Zadroga.