Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Jutro koncert Jerzego Połomskiego. Wygraj bilety na występ (wideo)

Atelier Językowe Anna Śledziewska zaprasza na kolejny koncert. Tym razem w zajeździe Cobra z okazji Dnia Kobiet wystąpi Jerzy Połomski. Piosenka występuje na estradzie już ponad 50 lat, znany jest z takich hitów jak "Bo z dziewczynami", "Daj", "Cała sala śpiewa z nami", "Nie zapomnisz nigdy" i wiele innych.

jerzy_polomski_07_03_18

Koncert zaplanowano w zajeździe Cobra przy ul. Zambrowskiej 91 w Ostrowi Mazowieckiej w czwartek 8 marca o godz. 18.00.

Jerzy Połomski jest od ponad 50 lat na scenie. Niezmiennie popularny i kochany przez publiczność. Przez te wszystkie lata na estradzie nagrał kilkadziesiąt płyt i wyśpiewał piosenki, które zna cała Polska: "Bo z dziewczynami", "Daj", "Cała sala śpiewa z nami", "Nie zapomnisz nigdy", "Kiedy znów zakwitną białe bzy", "Moja miła, moja cicha", "Błękitna chusteczka", "Wszystko dla Pań", "Ta ostatnia niedziela", "Czy ty wiesz moja mała", "Woziwoda", "Komu piosenkę?", "Kodeks" i wiele innych. W repertuarze artysty znajdują się także interpretacje przedwojennych przebojów i kolędy.

- Serdecznie zapraszam do wysłuchania koncertu Jerzego Połomskiego. Mogę zapewnić, że nie będziecie Państwo zawiedzeni, a sztuka w wykonaniu artysty dostarczy wspaniałych wrażeń - mówi Anna Śledziewska, organizator wydarzenia.

Bilety w cenie 80 zł do nabycia pod numerem tel. 696-350-071.

Konkurs
Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać dwa bilety na koncert. Zasady są proste. Wystarczy napisać komentarz pod tym artykułem z numerem telefonu i uzasadnić dlaczego właśnie do Was powinien trafić bilet. Najciekawsze dwie wypowiedzi nagrodzimy biletami. Zgłoszenia przyjmowane będą do środy (7 marca) do godz. 19.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Aktualizacja, godz. 19.00
Bilety w naszym konkursie trafiły do Sebastiana i "aaa". Gratulujemy!


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies