Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Koszykówka

Sokół porażką kończy sezon zasadniczy II ligi

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka porażka w spotkaniu 26 kolejki rozgrywek II ligi zakończyli rywalizację w sezonie zasadniczym. Za silny dla ostrowskich zawodników okazał się zespół AZS UJK Kielce.

sokol_tur_mecz_18_02_18

Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela zapisali na swoim koncie zwycięstwo w pierwszej kwarcie 17:16. W kolejnej odsłonie meczu słabsza postawa w defensywie sprawiła, że oddali pole rywalowi ulegając 17:32.

W trzeciej kwarcie ponownie znacznie skuteczniejsi byli rywale wygrywając 22:17. W ostatniej odsłonie meczu mimo wyrównanej gry i remisu 25:25 to koszykarze z Kielc odnieśli pewne zwycięstwo.

W efekcie po 26 spotkaniach sezonu zasadniczego podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela uplasowali się na przedostatniej lokacie wyprzedzając jedynie Legię II Warszawa. Teraz ostrowskich koszykarze czekają mecze w fazie play-out.

Sokół Ostrów Mazowiecka - AZS UJK Kielce 76:95 (17:16, 17:32, 17:22, 25:25)

Sokół: Przygucki 17 pkt, Słoniewski 15 pkt, Jurkiewicz 14 pkt, Barszcz 10 pkt, Skarpetowski 7 pkt, Grudziński 7 pkt, Stopek 6 pkt oraz Jaworski, Zadroga, Moch.