Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Ostre strzelanie MKS Małkinia z KS Wąsewo

Osiem bramek padło w sparingowym spotkaniu drużyn A klasy w Zambrowie, gdzie piłkarze MKS Małkinia zmierzyli się z KS Wąsewo. Obie drużyny po ciekawym starciu musiały zadowolić się remisem 4:4.

zawistowski_malkinia_13_02_18

Piłkarze prowadzeni przez trenera Karola Dmochowskiego wiosną chcą włączyć się do walki o awans do siedleckiej ligi okręgowej. W ostatnim sparingu pierwsze trafienie dla zespołu z Małkini Górnej zdobył sam grający trener. Kolejne gole dla ekipy MKS zdobyli Daniel Góral, Mateusz Jakubowski i Michał Zawistowski.

Dla podopiecznych trenera Karola Dmochowskiego było to już siódme sparingowe spotkanie w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej A klasy. Pięć meczów MKS Małkinia wygrała, jeden zremisowała i jeden przegrała. Do rozegrania pozostaje jeszcze jeden sprawdzian. W sobotę 17 marca w Zambrowie rywalem będzie Iskra Zaręby Kościelne.

KS Wąsewo w ostatnim sprawdzianie cieszyło się z bramek strzelonych przez Adama Warackiego i Pawła Murawskiego. Obaj dwukrotnie wpisali się na listę strzelców. Dla ekipy prowadzonej przez trenera Roberta Wilczewskiego był to ostatni mecz sparingowy przed rozpoczęciem rundy wiosennej A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka.

KS Wąsewo w meczach sparingowych odniósł pięć zwycięstw i zanotował dwa remisy.

Więcej o przygotowaniach drużyn z naszego regionu w najbliższych dniach w naszym portalu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies