Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Puchar prezesa OSP w Prostyni dla ostrowskich strażaków (zdjęcia)

Strażacy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej okazali się najlepsi w turnieju halowym w piłkę nożną o puchar prezesa Ochotniczej Straż Pożarnej w Prostyni.

zawody_prostyn_pilka1_06_03_18

W zawodach wystąpiły trzy z planowanych pięciu drużyn. W ostatniej chwili zrezygnowali z rywalizacji zespoły OSP Małkinia Górna i OSP Treblinka. Ostatecznie oprócz ostrowskich strażaków wystąpili strażacy-ochotnicy z Prostyni i Grądów.

Najlepsi w rywalizacji okazali się strażacy z KP PSP w Ostrowi Mazowieckiej, drugie miejsce zajęła OSP Prostyń, a trzecie OSP Grądy. Uczestnicy odebrali symboliczne puchary i dyplomy ufundowane przez sponsorów.

Po zakończonym turnieju, wszyscy uczestnicy i goście udali się do budynku OSP w Prostyni, na tradycyjną strażacką grochówkę, którą przygotował strażak z Prostyni Tadeusz Podbielski.

Zawody odbyły się w niedzielę 11 marca w hali sportowej w Prostyni. Patronat medialny nad rywalizacją strażaków sprawował portal OstrowMaz24.pl.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies