Sokół powrócił na właściwe tory w stolicy

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka powrócili na właściwe tory i odnieśli zwycięstwo nad Legią II Warszawa 75:67, w drugim meczu fazy play-out.

sokol_legia_22_03_18

Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela po dwóch kwartach przegrywali w stolicy 39:30. W kolejnych odsłonach meczu zaprezentowali się jednak zdecydowanie lepiej i zaczęli odrabiać straty.

Trzecią kwartę wygrali 22:14, a ostatnią 23:14. W efekcie w całym meczu odnieśli zwycięstwo różnicą ośmiu punktów i zapisali na swoim koncie ważny triumf.

Do formy powrócił lider zespołu Piotr Barszcz, który zdobył tym razem 22 punkty. W efekcie stan rywalizacji to 1:1. Koszykarze Sokoła decydujący o utrzymaniu mecz z Legią II Warszawa rozegrają w środę 28 marca o godz. 19.30. Mecz zostanie rozegrany w hali przy ulicy Trębickiego.

Legia II Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka 67:75 (23:18, 16:12, 14:22, 14:23)

Sokół: Barszcz 22 pkt, Słoniewski 16 pkt, Jurkiewicz 12 pkt, Jaworski 11 pkt, Moch 8 pkt, Grudziński 3 pkt, Ryfa 3 pkt oraz Przygucki, Skarpetowski i Zadroga