Sokół przegrał najważniejszy mecz sezonu

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka przegrali najważniejsze starcie sezonu z Legią II Warszawa. W trzeciej konfrontacji w fazy play-out ulegli rywalom ze stolicy 67:78.

legia_sokol1_29_03_18

Po pierwszej kwarcie spotkania w hali przy ulicy Trębickiego Sokół Ostrów Mazowiecka przegrywał z Legią II Warszawa 21:28. W kolejnej odsłonie meczu goście powiększyli przewagę o kolejne pięć punktów wygrywając 23:18.

Po zmianie stron podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela starali się odrobić straty, ale skromne zwycięstwo w trzeciej kwarcie 15:13 i nieznaczna porażka 13:14 w ostatniej odsłonie meczu sprawiła, że to Legia cieszyła się z wygranej i pozostania na drugoligowych parkietach.

Koszykarzom Sokoła pozostało oczekiwanie na ewentualną dziką kartę ze strony Polskiego Związku Koszykówki. O kolejnych wydarzeniach będziemy informować na łamach naszego portalu.

Sokół Ostrów Mazowiecka - Legia II Warszawa 67:78 (21:28, 18:23, 15:13, 13:14)

Sokół: Jurkiewicz 16 pkt, Słoniewski 14 pkt, Jaworski 13 pkt, Grudziński 8 pkt, Barszcz 7 pkt, Moch 7 pkt, Przygucki 2 pkt oraz Skarpetowski, Zadroga, Ryfa