Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Książka


VI edycja konkursu literackiego ogłoszona

Wystartowała VI edycja konkursu "Tu jest moje miejsce, tu jest mój dom". Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej.

pismo_list_09_04_17

Udział w konkursie mogą wziąć zarówno uczniowie klas VII szkół podstawowych, II i III klas gimnazjów jak i dorośli mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej i powiatu ostrowskiego. Celem konkursu jest propagowanie historii i tradycji regionu ostrowskiego, ocalenie wspomnień własnej małej ojczyzny, a także rozbudzenie talentów artystycznych i umożliwienie prezentacji własnych dokonań.Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej lub do najbliższej Gminnej Biblioteki Publicznej pracy (napisanej prozą), nawiązującej w swojej treści do regionu ostrowskiego. Więcej szczegółowych informacji na ten temat dostępnych jest w regulaminie konkursu.

Termin dostarczania prac upływa 25 maja 2018 r., a wyniki konkursu zostaną ogłoszone na VIII Ostrowskim Pikniku z Książką w dniach 15- 16 czerwca 2018 r.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies