Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Loukas zaprezentował nowy teledysk (wideo)

W sieci pojawił się nowy teledysk Loukasa, pełna wersja teledysku do utworu pt. "Wiem w co grasz" jest już do obejrzenia na Youtube. Słowa i muzykę do nowego przeboju Łukasza Szymańczyka z Prostyni (gm. Małkinia Górna) przygotował Krzysztof Tatarczuk.

loukas_13042018

(Fot. kadr z teledysku)

Łukasz Szymańczyk prywatnie jest członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Prostyni. "Wiem w co grasz" to drugi utwór na koncie 27-letniego Loukasa. W ubiegłym roku zaprezentował utwór pt. "Energia", który obecnie ma ponad 68 tys. wyświetleń w serwisie YouTube.

Słowa i muzykę do nowego przeboju przygotował Krzysztof Tatarczuk. Mixem i masteringiem zajął się Andrzej Jorsz, a za realizację teledysku odpowiada studio filmowe CMediaPro. W klipie występują też piękne dziewczyny z warszawskiej formacji tanecznej Dance Progress.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies