Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Kolarstwo


Rajd rowerowy im. Janka Sikory. Chcesz wziąć udział?

Stowarzyszenie Zakręcona Ostrów zaprasza na czwartą edycję rajdu rowerowego imienia Janka Sikory. W wydarzeniu mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

jan_sikora_zakrecona_ostrow_15_04_18

(Fot. archiwum organizatora)

Trasa rajdu będzie wiodła przez Ostrów Mazowiecką, Lubotyń, Gniazdowo, Piski, Kleczkowo, Zaruzie i Miastkowo, gdzie odbędzie się wspólny posiłek w barze, grill lub ognisko.

Dystans w jedną stronę wynosi około 55 kilometrów. Trasa wiedzie drogami asfaltowymi o małym natężeniu ruchu.

- Udział w wydarzeniu mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne szkody jakie mogą ponieść w związku z udziałem w rajdzie jego uczestnicy. Każdy z uczestników jedzie na własną odpowiedzialność - informuje stowarzyszenie Zakręcona Ostrów.

Rajd rowerowy imienia Janka Sikory odbędzie się w niedzielę 29 kwietnia. Zbiórka o godz. 8.00 przy ratuszu miejskim. Szczegółowych informacji udziela Krystyna Tyszka pod numerem tel. 508-869-068.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies