Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

KS Wąsewo rozbił Borutę Kuczbork

Świetne spotkanie na swoim koncie zapisali piłkarze KS Wąsewo w spotkaniu 17 kolejki A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Roberta Wilczewskiego rozbili Borutę Kuczbork 5:2.

ks_wasewo_07_09_17

Już do przerwy gospodarze prowadzili pewnie 4:1. Wynik spotkania już w szóstej minucie meczu otworzył Kamil Wojdak. Kolejne trafienie było dziełem Pawła Murawskiego.

Goście odpowiedzieli bramką Mariusz Kołakowskiego. W kolejnych minutach meczu gole na koncie gospodarzy zapisali Grzegorz Godlewski i Paweł Murawski.

Po zmianie stron bramkę dla ekipy gości zdobył Adam Juszczyk. KS Wąsewo przypieczętował zwycięstwo trafieniem Pawła Murawskiego.

KS Wąsewo - Boruta Kuczbork 5:2 (4:1)
Bramki: Wojdak 6. Murawski 14. 34. 78. Godlewski 37. - Kołakowski 31. Juszczyk 51.

Wąsewo: Chorodyński - Zapatka (65. Stepnowski), Rychlik, Pałubiński (78. Wróbel), Godlewski (55. Warszawik), Podolak (75. Kusik), Nerek, Murawski (84. Świeżek), Waracki (80. Ambroziak), Żukowski, Wojdak