Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

GKS Andrzejewo rozbił FC 2012 Różan

Piłkarze GKS Andrzejewo w spotkaniu piętnastej kolejki rozgrywek B klasy rozbili FC 2012 Różan 8:1. Podopieczni trenera Łukasza Kamińskiego rozegrali najlepsze spotkanie w rundzie wiosennej.

gks_andrzejewo_14_09_17

Do przerwy drużyna z Andrzejewa prowadziła skromnie 1:0 po trafieniu Dominika Kraszewskiego. Po zmianie stron kolejnego gola zdobył Radosław Piwoński, a następnie do siatki rywali trafiali Mateusz Sekuła i Andrzej Piwoński.

Gospodarze zdołali odpowiedzieć trafieniem Łukasza Kubika, a następnie w kolejnej akcji Jarosław Napiórkowski niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki. W kolejnych minutach meczu goście zdobyli dwie bramki za sprawą Marcina Kapicy i jedno po trafieniu Adama Sieroty. Ostatecznie drużyna z Andrzejewa pokonała efektownie zespół z Różana 8:1.

FC 2012 Różan - GKS Andrzejewo 1:8 (0:1)
Bramki: Kubik 69. - Kraszewski 26. R. Piwoński 49. Sekuła 60. A. Piwoński 66. Napiórkowski 70. (s), Sierota 79. Kapica 90. 90.+2

GKS: Duda - Kapica, Pac (54. Brzózka), Sekuła, R. Piwoński, Płotczyk, Piwoński, Kraszewski, Sokołowski, Sierota, Kapusta

Drugi zespół z powiatu ostrowskiego Iskra Zaręby Kościelne przegrała na wyjeździe z KS Pniewo 1:4. Jedynego gola zdobył Adam Niemira.