Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

MKS Małkinia stracił ważne punkty

Piłkarze MKS Małkinia w spotkaniu szesnastej kolejki rozgrywek A klasy w grupie Siedlce przegrali z Nojszewianką Dobre 2:3. Podopieczni trenera Karola Dmochowskiego walczyli ambitnie, ale skuteczniejsi okazali się gospodarze.

zawistowski_malkinia_07_04_17

Prowadzenie gospodarzom w dwunastej minucie meczu zapewnił Mykhailo Nakladniouk i do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Po zmianie stron MKS doprowadził do wyrównania za sprawą Cezarego Maliszewskiego.

Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Marcina Wasilewskiego i wyszli na prowadzenie. Kolejną bramkę zdobył Marcin Gadomski. Podopieczni trenera Karola Dmochowskiego zdobyli jeszcze kontaktowego gola. Bramkę zdobył Adam Najgrodzki. Ostatecznie jednak ekipa z Małkini Górnej musiała pogodzić się z porażką.

Nojszewianka Dobre - MKS Małkinia 3:2 (1:0)
Bramki: Nakladniouk 12. Wasilewski 55., Gadomski 61. - Maliszewski 50. Najgrodzki 65.

MKS: Sekuła - Jakubowski, Skłodowski (46. Sadowski), Wróblewski (46. Barszcz), Suszczyński, Równy, Najgrodzki, P. Maliszewski (65. Siwek), C. Maliszewski, Zawistowski, Pawłowski