Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

MKS Małkinia rozstrzelał Błękitnych Stoczek

Piłkarze MKS Małkinia w spotkaniu 17 kolejki rozgrywek A klasy w grupie Siedlce rozbili Błękitnych Stoczek aż 8:3.

mks_malkinia_08_08_17

Prowadzenie gospodarzom w 27 minucie meczu dał Cezary Maliszewski. Kolejne dwie bramki zdobył Michał Zawistowski, ale jeszcze przed przerwą trafienie zapisał na koncie gospodarzy Daniel Góral.

Po zmianie stron szybkimi trafieniami odpowiedzieli goście, najpierw Michał Giersimiuk, a następnie Adrian Strąk.

To jednak piłkarze z Małkini Górnej zdobywali kolejne bramki. Dwukrotnie do siatki rywali trafił Marcin Sadowski, kolejne trafienie dołożył Daniel Góral. Na listę strzelców wpisał się także Mateusz Jakubowski. Goście trafili jeszcze za sprawą Daniela Rowickiego i ostatecznie mecze zakończył się wynikiem 8:3.

MKS Małkinia - Błękitni Stoczek 8:3 (4:0)
Bramki: C. Maliszewski 27. Zawistowski 36. 38. Góral 40. 87. Sadowski 65. 77. Jakubowski 80 - Gierasimiuk 46. Strąk 47. Rowicki 89.

MKS: Sekuła - M. Skłodowski, P. Skłodowski (57. Jakubowski), Góral, Suszczyński (46. Sadowski), Równy, Najgrodzki, P. Maliszewski (82. Olszewski), C. Maliszewski (70. Rostkowski), Zawistowski (79. Barszcz), Pawłowski