Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Zderzenie z jelonkiem w Bieli

Kierująca samochodem osobowym bmw uderzyła w przebiegającego przez drogę wojewódzką nr 627 jelonka. Na szczęście 19-letniej mieszkance gminy Małkinia Górna nic się nie stało.

2018/05/sarna-jpg_5afbfbc78c0e0

Na miejscu interweniowali policjanci. O szczegółowe informacje poprosiliśmy rzecznika ostrowskiej komendy policji, st. sierż. Marzenę Laczkowską.

- Na drodze wojewódzkiej nr 627 w Bieli (gm. Ostrów Mazowiecka - przyp. red.) doszło do zderzenia z leśną zwierzyną. Kierującej bmw, 19-letniej mieszkance gminy Małkinia Górna, przed maskę wybiegł nagle jelonek uszkadzając przód auta. Na szczęście 19-latce nic się nie stało, natomiast zwierzę padło - mówi st. sierż. Laczkowska.

Policja apeluje do kierowców, aby podczas przejeżdżania przez kompleksy leśne lub w ich pobliżu, zachowali szczególną ostrożność.

Do zdarzenia doszło we wtorek 15 maja przed godz. 20.00.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies