Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

GKS Andrzejewo w gazie, Iskra rozbita (zdjęcia, wideo)

Piłkarze GKS Andrzejewo w spotkaniu dwudziestej kolejki B klasy pokonali Orza Goworowo 6:1. Podopieczni trenera Łukasza Kamińskiego prezentują bardzo wysoką formę.

2018/05/iskra-narew-jpg_5b0296cf686a3

W niedzielnym starciu prowadzenie gospodarzom już w jedenastej minucie dał Radosław Piwoński.

Jeszcze w pierwszej połowie meczu ten sam zawodnik uzupełnił hat-tricka, a czwartego gola zdobył Andrzej Piwoński. Po zmianie stron kolejne gole zdobyli Dominik Kraszewski i Andrzej Piwoński. Dla gości jedynego gola zdobył Dominik Sujkowski.

Emocji nie zabrakło w spotkaniu rozegranym na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Iskra Zaręby Kościelna musiała uznać wyższość lidera rozgrywek - Narwi 1962 ulegając aż 0:9. Po trzy gole dla niebiesko-czerwonych zdobyli Bartosz Pędzich i Kamil Gontarz, dwa strzelił Michał Markowski, a jednego dołożył Piotr Dąbrowski.

Na uwagę w ostatniej kolejce zasługuje jednak fakt wygranej Korony II Ostrołęka nad FC 2012 Różan aż 15:0. To najwyższa wygrana nie tylko w obecnym sezonie B klasy, a na przestrzeni ostatnich lat.

Stary Andrzejewiak   10:32, 22.05.2018

Brawo Gks !!! Świetnie Panowie. Postarajcie sie utrzymać szóste miejsce. Na wiosnę gracie naprawdę rewelacyjnie