Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Koncerty


Znamy gwiazdy Nadbużańskiej Nocy Świętojańskiej w Małkini Górnej (wideo)

Nadbużańska Noc Świętojańska od 18 lat co roku cieszy się zainteresowaniem nie tylko mieszkańców gminy Małkinia Górna, ale całego powiatu ostrowskiego. Organizatorzy przygotowali dla uczestników wydarzenia wiele atrakcji, w tym koncerty z gwiazdami polskiej estrady.

2018/06/rafal-brzozowski-jpg_5b168fb5139aa

W sobotni wieczór 23 czerwca gwiazdą wieczoru będzie Rafał Brzozowski, jeden z najzdolniejszych muzyków swojego pokolenia.

Wokalista i instrumentalista, swoimi wykonaniami potrafi porwać tłumy. Jego przeboje "Tak blisko", czy "Nie mam nic" śpiewa cała Polska, a nagrany przez niego cover piosenki "Magiczne słowa" przyczynił się do sukcesu telewizyjnej produkcji "Rolnik szuka żony".

Rafał sam pisze i komponuje, pracuje z najlepszymi muzykami i aranżerami, a co równie istotne potrafi nawiązać niesamowity kontakt z publicznością.

W niedzielę 24 czerwca imprezę rozkręcać będzie wszystkim znany Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Grupa istnieje od ponad 25 lat. Największe hity zespołu to m.in. "Moja gwiazda", "Przez Twe oczy zielone", "Stary Cygan", "Mała figlarka" i "Życie to są chwile".

Impreza na nadbużańskich łęgach w Małkini Górnej została zaplanowana w tym roku w dniach 23-24 czerwca. Pełny program już niebawem zamieścimy w naszym portalu - www.ostrowmaz24.pl.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies