Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Efektowne zwycięstwo MKS Małkinia

Piłkarze MKS Małkinia w spotkaniu 24 kolejki A klasy w grupie Siedlce pokonali Jutrzenkę Cegłów 4:1.

mks_malkinia1_23_04_17

Pierwsze trafienie dla gospodarzy w trzynastej minucie meczu zdobył Mateusz Jakubowski. Rywale wyrównali po niespełna dwóch kwadransach spotkania za sprawą Rafała Dudy. To jednak podopieczni trenera Karola Dmochowskiego zdobyli kolejne bramki za sprawą Michała Zawistowskiego i Adama Najgrodzkiego i już do przerwy prowadzili 3:1.

Po zmianie stron kolejnego gola zdobył Piotr Barszcz i to gospodarze cieszyli się z kompletu punktów po efektownym zwycięstwie. Do rozegrania piłkarzom MKS Małkinia pozostają jeszcze dwa mecze. W kolejnym wyjazdowym meczu MKS Małkinia zmierzy się ze Świtem Barcząca o godz. 15.00, a na zakończenie rozgrywek podopieczni trenera Karola Dmochowskiego podejmą Tęczę Stanisławów.

MKS Małknia - Jutrzenka Cegłów 4:1 (3:1)
Bramki: Jakubiowski 13., Zawistowski 33., Najgrodzki 42., Barszcz 83. - Duda 29.

Małkinia: Klamer - Jakubowski, Skłodowski (70. Fydrych), Siwek, Wróblewski, Suszczyński, Najgrodzki, P. Maliszewski, Zawistowski (80. Michalak), Dmochowski (77. Barszcz), Pawłowski