Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pływanie


Olimpijczyk trenował z młodymi pływakami w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia, wideo)

W niedzielę 17 czerwca w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej, 80 amatorów pływania wzięło udział w festiwalu Kinder+Sport. Gościem specjalnym wydarzenia był olimpijczyk Paweł Korzeniowski.

2018/06/korzeniowski-kinder-sport-jpg_5b28b39aea160

Na krytej pływalni MOSiR panowała prawdziwie olimpijska atmosfera. Paweł Korzeniowski dokonał otwarcia festiwalu poprzez zaprezentowanie swoich umiejętności pływackich.

Dzieci zrealizowały w sumie kilka zabaw, w których m.in. ścigały się w pływackiej sztafecie. Podczas wszystkich konkurencji pływakom kibicowały zgromadzone rodziny i przyjaciele. Nie zabrakło transparentów, dzięki którym bliscy zagrzewali dzieci do zabawy.

Medale rozdano w czterech kategoriach: As Współpracy, Mistrz Szybkości, Debeściak Nurkowania i Geniusz Sprawności.

W festiwalu Kinder+Sport najważniejsza jest aktywność fizyczna i to, aby każde dziecko czuło się docenione. W związku, z tym dzieci, które nie otrzymały medalu w żadnej z powyższych kategorii zostały nagrodzone medalem Radosnego Pływaka.

- Jestem bardzo dumny z tego, że tak wiele dzieci wzięło udział w festiwalu Kinder+Sport. To pokazuje jak wielka chęć do ruchu i sportu tkwi w dzieciach. Dzieci są bardzo szczere i to właśnie sprawia, że festiwal jest dla mnie bardzo budujący. Dzięki dzieciom możemy obserwować czystą radość czerpaną z aktywności fizycznej. Dzieci też dużo chętniej biorą do siebie wskazówki, które mogą im pomóc w udoskonalaniu swoich umiejętności. Śmieję się, że powinniśmy dużo częściej brać przykład z dzieci - mówił Paweł Korzeniowski - były pływak, wielokrotny rekordzista i mistrz Polski, mistrz i dwukrotny wicemistrz świata, olimpijczyk, a obecnie trener i ambasador programu Kinder+Sport "Radość z pływania".

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Olimpijczyk trenował z młodymi pływakami w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia, wideo)

1/46
2/46
3/46
4/46
5/46
6/46
7/46
8/46
9/46
10/46
11/46
12/46

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.