Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Animacje i skarby na ostrowskim pikniku (zdjęcia)

Malowanie twarzy i pokaz baniek mydlanych, to atrakcje, które na Pikniku z Książką przyciągnęły wielu najmłodszych mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej.

2018/06/animacje-skarb-jpg_5b28cf713dea0

Na "animacje w krainie czarów" zaprosiła Dominika Potomska, znana z teatru Scena Kotłownia i jako liderka projektu Skwerek Obfitości.

Drugi dzień pikniku skierowany był do najmłodszych. Spektakl "Siedmiomilowe buty" i animacje. Dodatkowo, razem z członkami stowarzyszenia Wizna 1939, mogli poszukać skarbów.

Uczestnicy pikniku spróbowali swoich sił pracując z różnymi rodzajami wykrywaczami metalu. Okazało się, że ziemia w okolicy Miejskiej Biblioteki Publicznej kryje w sobie wiele skarbów. Zdobyczami dzieci były monety i drobne metalowe przedmioty.

Na najwytrwalszych czekała grochówka z prawdziwej kuchni wojskowej. Degustatorzy zapytani o wrażenia odpowiadali, że lepszej nie jedli.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies